Služby

Webové stránky

Naše nabídka webových aplkací rovněž zahrnuje tvorbu webových prezentací se správou obsahu (CMS). Webové stránky jsou navrhovány a optimalizovány, tak aby splňovaly standardy W3C a bylo je možné používat na jakýchkoli zařízeních, ať ž to jsou chytré telefony, nebo tablety.  Správa obsahu zahrnuje mimo jiné i přidávání příloh a obrázků. Jako všechny naše aplikace i tato správa obsahuje správu uživatelů a rolí pro definování oprávnění v různých částech systému.

Internetový obchod

Internetové obchody, které nabízíme jsou určeny zákazníkům, kteří požaduji jednoduchou správu objednávek a produktů. Oproti složitým eshopovým řešením je naše aplikace velmi flexibilní a je možné tento software dále rozširovat přesně dle Vašich požadavků. K internetovým obchodům nabízíme exporty do řady formátů, ať už pro interní, nebo marketingové potřeby. Jsme rovněž schopni napojit Váš internetový obchod na ekonomický systém, nebo přímo do administrace napojit naši skladovou aplikaci.

Skladový systém

Tvorba skladových systémů patří mezi naše hlavní oblasti vývoje. Tyto systémy jsou velmi sofistikované a jsou vyvýjeny speciálně pro potřeby zákazníka. Protože jsou naše systémy vytvářeny na míru, tak jsou vhodné nejen pro středně velké sklady, ale rovněž pro drobné eshopové skladování. Další výhodou je ovládání které je je velmi snadné a z časového hlediska velmi efektivní. Systémy umí pracovat jak se standardními procesy skladování, tak i s jednodužší formou doplňování zboží do objednávek. Aplikace obsahují velké množství funkcionalit, které je možné dále rozšiřovat na základě požadavků. 

Speciální webové aplikace

Hlavní oblastí vývoje jsou nestandardní a atypické webové aplikace. Provádíme analýzy dané problematiky, navržení řešení a samotnou realizaci. Pracovali jsme na systémech pro sportovní aktivity se správou hráčů, plánováním utkání, doplňováním výsledků a výstupních sestav, nebo na systému který porovnává ceny zboží v různých supermarketech. Systém pro restaurace s generováním jídelních lístků a jejich následný tiska zrdcadlení na webu. Do všech forem systémů je možné dodat správu obsahů, nebo eshop, nebo dokonce skladový systém. 

Hostingové služby

Zajišťjeme hostingové služby na míru dle nutných požadavků Vaší aplikace. 

Analýza a zpracování dat

Provádíme datové analýzy a zpracování velkého množství dat.

Grafické práce

Zajišťujeme grafické práce 

Zajištění vybavení 

zajišťujeme vybavení pro Váš skladový systém. Skenery, tiskárny, zebra printery a další.